Teslimat ve İade

Ürünlerimiz bizim belirlemiş olduğumuz Lojistik Firmaları tarafından ürünler hazır olduktan 1 gün sonra sizin vermiş olduğunuz adrese karşı ödemeli olarak yola çıkar.

Siparişimi nasıl takip ederim?

Siparişlerinizi, bizleri arayarak veya Siparişlerim kısmından bilgi alabilirsiniz

İşleme Alındı: Temin aşamasında olan ürününüzle ilgili ‘İşleme Alındı’ statüsünü görürsünüz.

Hazırlanıyor: Bu aşamada ürününüzün faturası düzenlenir ve ardından sipariş esnasında seçtiğiniz gönderim türüne göre kargoya teslim edilir.

Siparişiniz paketlenip kargoya teslim edildiğinde statüsü değişir, kargo süreci başlar.

Satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde ALEMİNSAN METAL A.Ş’yE başvurarak iade koşulları dahilinde, kargo bedeli ödemeden ücretsiz olarak kolayca iade edebilirsiniz.

İade Koşulları:

Ürünlerin cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için;

Satın alınan ürünün orijinal kutusunda, ambalajı açılmamış ve zarar görmemiş olması,

Tüm tamamlayıcı aksesuarları ile birlikte olması,

Varsa hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerle birlikte aynı anda hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekir. Kurumsal firma alışverişinizde faturanızla birlikte gönderilmelidir. Bireysel alışverişinizde faturaya ihtiyaç duyulmamaktadır.

Kurumsal firma alışverişinizde faturanızla birlikte gönderilmelidir. Bireysel alışverişinizlerinizde faturaya ihtiyaç duyulmamaktadır.

ALEMİNSAN METAL A.Ş, mesafeli satış yönetmeliğinin 12. maddesinin 1. fıkrasına göre tüketicinin cayma hakkını kullandığına ilişkin bildirimin kendisine ulaştığı tarihten itibaren 14 gün içinde, iade koşulları sağlanması dahilinde bütün bedelleri geri ödemekle yükümlüdür. 14 günü aşan iade talepleri için işlem gerçekleştirilememektedir.